המלצות - לקוחות מספרים

"בשבילים נתנו לי שקט נפשי. בפעם הראשונה הרגשתי שמישהו מבין אותי ועובד בשבילי"
אורנה, תל אביב:
"אני בגיל פרישה ועדיין עובדת. היה לי בלגן גדול בראש לגבי החסכונות הפנסיוניים שצברתי במקומות העבודה ולגבי הביטוחים שלי, וחשתי חוסר בטחון לגבי העתיד הכלכלי שלי כשאפסיק לעבוד.
"פניתי לשבילים כדי להבין איך ייראו החיים הכלכליים שלי בעתיד והם עשו לי סדר: הבהירו איזה הכנסות צפויות לי בפנסיה ונתנו לי תרחישים להתנהלות כדי שאשמור על רמת החיים שלי.
"הם בדקו את הביטוחים שלי ומצאו כפילויות וחוסרים שצריך לבחון. בדקו גם את החסכונות הפיננסיים שלי בבנק ושיפרו את ההתנהלות שלהם. ובעיקר הם נתנו לי שקט נפשי והבנה שמבחינה כלכלית אין לי מה להיות מוטרדת.
"אהבתי את הגישה שלהם, שהיתה שילוב של הקשבה לצרכים ולחששות שלי והצגה מסודרת ופשוטה שהתאימה להבנה המוגבלת שלי בפיננסים. הרגשתי שבפעם הראשונה מישהו מבין אותי ועובד בשביל האינטרסים שלי".
 

"אנחנו עושים שימוש שוטף בכלים להתנהלות כלכלית שקיבלנו, ומגשימים יעדים בזה אחר זה בצורה מתוכננת ומסודרת. החיים הכלכליים שלנו השתנו לגמרי"
דני, פתח תקווה:
"במשך שנים היה ויכוח ביני לבין אשתי לגבי שיפור הדיור שלנו – מה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו בלי לפגוע בעתידנו הכלכלי. פנינו לשבילים כדי לקבל דעה מקצועית והופתענו מהאופן שבו התייחסו לנושא.
הם בחנו את כלל המערכת הכלכלית שלנו, ההתנהלות השוטפת, היעדים של המשפחה לטווח הקרוב, הבינוני והרחוק – ובנו לנו תוכנית כוללת להגשמת יעדים. התברר שאנחנו יכולים לעוף גבוה תוך כדי איזון בין ההווה לעתיד.
מאז, לא רק שעברנו לגור בבית חלומותינו, אנחנו גם עושים שימוש שוטף בכלים להתנהלות כלכלית שקיבלנו, ומגשימים יעדים בזה אחר זה בצורה מתוכננת ומסודרת. אין ספק שהחיים הכלכליים שלנו השתנו לגמרי כתוצאה מהייעוץ שקיבלנו, וגם קבלת ההחלטות היום הרבה יותר פשוטה ומסודרת".
  

"בשבילים גילו שניתן לחסוך קרוב ל-220 אלף ₪ בתשלומי המשכנתא. בנוסף בנו לי תמהיל מתאים וטיפלו במשכנתא בצורה מקצועית עד שלב החתימה מול הבנק"
אופיר, הוד השרון:
"שמעתי את מנחם וירון מרצים על הדרכים בהן כספים דולפים לנו במהלך החיים, ואוזני הזדקפו כשסיפרו שהסיכוי לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא (באמצעות מיחזור) הוא כמעט וודאי בתנאים מסויימים. זה הפתיע אותי, כיוון שזמן קצר לפני כן הייתי בבנק ושם אמרו לי שלא כדאי לי למחזר את המשכנתא בגלל קנס פרעון גבוה ובגלל שכבר שילמתי חלק גדול מהריבית, אבל התנאים שמנחם וירון הזכירו דווקא התאימו בדיוק למשכנתא שלי.
פניתי אליהם שיבדקו וחשבתי שיחזרו עם אותה תשובה כמו הבנק. להפתעתי הם גילו שניתן לחסוך קרוב ל-220 אלף ₪ בתשלומי המשכנתא (לפני קנס המיחזור שהיה פחות משליש מזה) ע"י שינוי התמהיל. בנוסף בנו לי תמהיל שהקטין את הסיכון לשינויי ריבית עתידיים וטיפלו במשכנתא בצורה מקצועית עד שלב החתימה מול הבנק. אני מאוד מרוצה מהתוצאה".
 

"שבילים דיברו עם הבנק בשפה שלו והצליחו להשיג עבורי מימון לסיום פרוייקט בנייה עצמית, ודאגו להכל עד כניסת הכסף לחשבון"
משה, רמת הגולן:
"כמו שקורה לרבים, גם אני נתקעתי באמצע פרוייקט בנייה עצמית ללא מימון מספיק לסיום הפרוייקט, והייתי די אובד עצות כיצד אוכל להמשיך. פניתי לשבילים, והם הכינו תוכנית פיננסית משכנעת שאיתה ניגשו לבנק והצליחו להשיג עבורי את המימון הנדרש.
בזכות שבילים גם יהיה בית וגם יש תוכנית ברורה שתאפשר החזר הלוואות ללא סיכון להידרדרות פיננסית".
 

"קיבלתי החזר של 33 אלף שקל. תודה על השירות האדיב"
אבי, ראשל"צ:
"שמעתי שניתן לקבל נקודות זיכוי ממס הכנסה עבור ילד עם לקות למידה. פניתי לחברת שבילים שיבדקו עבורי אם אני עומד בתנאי הזכאות.
לאחר בדיקה קצרה הודיעו לי שאני אכן זכאי! לאחר איסוף המסמכים והגשת הדוחות קיבלתי החזר מס עבור חמש שנים על סך 33 אלף ₪. כיף לקבל סכום שכזה לחשבון הבנק.
תודה על השירות המקצועי והאדיב".
 

"התברר לנו שמבנה המשכנתא ורמת הסיכון שעמדנו לקחת לא מתאימים לנו"
מאור, ת"א:
"עמדנו לקחת משכנתא ומאוד התלבטנו אם לעשות את התהליך בעצמנו או לפנות לחברת ייעוץ. לאחר שקיבלנו המלצה מחבר על שבילים פנינו אליהם והצגנו בפניהם את ההצעות שקיבלנו מהבנקים.
התברר שמבנה המשכנתא ורמת הסיכון בהצעות שקיבלנו אינה תואמת את מצבנו ואת התוכניות שלנו לעתיד. חברת שבילים בנתה את התמהיל המתאים ביותר עבורנו, ואף השיגה חיסכון של 60 אלף ₪ מהצעות הבנקים, תוך הקטנה משמעותית של רמת הסיכון!
תודה על השירות המקצועי, האדיב והסבלני שקיבלנו ועל התוצאות הטובות שהושגו. יישר כוח".
 

"קיבלתי הסבר מפורט, מקצועי ובגובה העיניים לגבי כל מה שצפוי לי אחרי הפרישה"
אהרון, חולון:
"אני אמור לצאת לפנסיה בעוד כשנתיים וחששתי מאוד שאצטרך לרדת ברמת החיים. לא ידעתי איזה כיסויים ביטוחיים יש לי והאם הם מספיקים, אולי כפולים או מיותרים? לא ידעתי גם מה גובה הפנסיה הצפויה לי, לכמה זמן היא תספיק וכמה מסים אצטרך לשלם.
המומחים של חברת שבילים בדקו את כל הדוחות של קופות הגמל, פוליסות ביטוח המנהלים וקרנות הפנסיה, והסבירו לי בצורה מפורטת, ברורה ומקצועית את תמונת המצב. הבנתי עבור אלו סיכונים אני מבוטח, מה חסר לי, ולאיזו פנסיה אני יכול לצפות אחרי הפרישה. קיבלתי הסבר גם לגבי אילו כספים אוכל למשוך כסכום חד פעמי ואילו כקצבה, מה היתרונות והחסרונות ומה תהיה חבות המס הצפויה.
לשמחתי התברר שלא אפגע ברמת החיים, ושאוכל לחיות בכבוד ומבלי להיות לנטל על ילדיי.
תודה לכם מקרב לב".