ייעוץ משכנתא

  • למי שרוכש דירה: קוני דירה ראשונה, משפרי דיור, משקיעים.
  • למי שרוצים לבנות בית בעצמם, לשפץ או להרחיב בית קיים, ולוקחים לצורך כך משכנתא.
  • למי שכבר לקחו משכנתא ויש להם עוד לפחות 300 אלף ₪ להחזיר.
  • למי שלקחו משכנתאות לכל מטרה, לאו דווקא לצורך דיור.

◄למי זה כדאי ?

תחילה אנחנו נפגשים כדי למפות את המצב. נשאל אתכם לגבי הרצונות שלכם, נבין מה אתם צריכים, ונברר כמה תוכלו להחזיר מדי חודש בהתחשב בשיקולים רבים (כגון: הכנסה פנוייה, חובות אחרים, כספים שצפויים להתקבל ועוד). בעקבות הפגישה הזו נכין דוח מפורט, הכולל בין היתר:
  • ניתוח המשכנתא הקיימת (במחזור בלבד)
  • הרכב מסלולי הלוואה (צמוד מדד / לא צמוד, ריבית קבועה / משתנה / פריים וכו') שמתאימים לצרכים של המשפחה, להעדפות וליכולות שלה. נכין את הפתרון המותאם למשפחה מבחינת גובה ההחזר, תקופת ההלוואה, עלות המשכנתא, וניהול סיכונים (כגון יציבות ההחזר החודשי, גמישות לשינויים במשפחה ועוד).
  • יתרונות וחסרונות בכל שילוב של מסלולי הלוואה (ורמת חסכון צפוי ביחס למשכנתא הקיימת – במחזור)
בפגישה הבאה נציג בפניכם את הדוח כדי שתוכלו להחליט מה התמהיל שמתאים לכם ביותר.
 
החלטנו? יופי! כעת צריך לפנות לבנקים ולבדוק מי מציע את התנאים הטובים ביותר. אתם יכולים לעשות זאת לבד, או שתשאירו לנו את ההתרוצצות בין הסניפים, המשא ומתן עם הנציגים וההתמודדות עם מושגים מקצועיים בתחום ההלוואות. שימו לב: האינטרס היחיד שלנו הוא מה שטוב בשבילכם. אתם ורק אתם הלקוח שלנו!
איתרנו עבורכם את ההצעה המתאימה, לכם נשאר רק להגיע לסניף ולחתום על המשכנתא החדשה. אפילו את הפגישה הזו אנחנו מתאמים בשבילכם... 
  • בדיקת כדאיות למיחזור משכנתא -  חינם
  • ניתן גם לקבל רק ייעוץ לבניית משכנתא אופטימלית ללא מכרז והתנהלות מול הבנקים

◄איך זה עובד ?

   ייעוץ משכנתא

משכנתא היא הלוואה שכמעט כולנו נעזרים בה. ההבדל בין משכנתא נכונה או לא נכונה עבור משפחה יכול להתבטא בתשלום עודף של עשרות ועד מאות אלפי שקלים! שבילים כאן כדי לעזור  להתאים את ההלוואה המתאימה לכם ביותר, שתקל עליכם לעמוד בתשלומים מדי חודש ותחסוך לכם כסף בטווח הארוך.
בין אם מדובר במשכנתא חדשה או במחזור של משכנתא קיימת, אנחנו נבדוק בצורה מקצועית ומהימנה את נתוני המשפחה (או היחיד) ונקבל תמונה מלאה של המידע הרלוונטי. עם האינפורמציה החשובה הזו ניגש להתאים את מסלול המשכנתא הנכון, תוך התחשבות ביעדים כלכליים של המשפחה ובשינויים שיכולים לחול בתנאי השוק ו/או בנתוני המשפחה.

כל יועצי המשכנתא בשבילים הינם יועצים רשומים בהתאחדות יועצי המשכנתאות, מכירים את המערכת הבנקאית, בקיאים בתנאי השוק ויודעים לשלב את הריביות הטובות ביותר עם מסלול המשכנתא הנכון ביותר עבורכם.
החיסכון בכאב הראש הכרוך בלקיחת משכנתא: זמן, כסף (שעות עבודה, נסיעות, חנייה...), פגישות וטלפונים - הוא החיסכון הקטן. החיסכון הגדול יגיע מבניית המסלול המתאים ביותר למשכנתא שלכם.